Miejski Dom Kultury w Kaletach

Kategoria:

kino orange logoJuż od października br. po wakacyjnej przerwie w Miejskim Domu Kultury w Kaletach rozpocznie się nowy sezon filmowy Objazdowego Kina Orange. Jak w latach ubiegłych, również i nasze miasto znalazło się na nowej trasie Kina Orange. Pierwsze seanse w Miejskim Domu Kultury odbędą się 28 października 2014 r. Nowy sezon dla miłośników dobrego filmu zapowiada się niezwykle atrakcyjne. Na mieszkańców Kalet czekają największe kinowe hity zbliżającego się sezonu, bez konieczności wyjazdu do multipleksów w większych miastach. Szczegółowy repertuar będzie udostępniany na stronach internetowych Miasta Kalety oraz Miejskiego Domu Kultury w Kaletach przed każdą wizytą Objazdowego Kina Orange w naszym mieście. Już dziś serdecznie zapraszamy i polecamy.