Aerobik w Klubie Seniora

klub seniora kopiaOd września 2017 roku po wakacyjnej przerwie swoją działalność wznowił Klub Seniora przy Miejskim Domu Kultury w Kaletach. W każdy czwartek od godziny 12.00 odbywają się spotkania przy tradycyjnej kawie, podczas których poruszanych jest wiele ciekawych tematów przydanych w codziennym życiu naszych seniorów. Dodatkową atrakcją w tym roku są zajęcia z aerobiku, których program dostosowany jest dla osób starszych. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek godzinę przed spotkaniem Klubu Seniora, czyli od godz. 11.00. Prowadzi je doświadczona trenerka Pani Agata Kostka. Aktywność ta zorganizowana została w ramach realizacji przez Miejski Dom Kultury w Kaletach projektu "Aktywni w Kulturze", który współfinansowany jest przez Narodowe Centrum Kultury.

"Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury"