Sztab 27 finału WOŚP przy MDK w Kaletach oficjalnie zarejestrowany

WOsP 2Informujemy, że wniosek o zgodę na utworzenie Sztabu 27 Finału WOŚP przy Miejskim Domu Kultury w Kaletach został rozpatrzony pozytywnie, a jego szefem został Dyrektor MDK Marian Lisiecki. Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, oficjalnie poinformowała, że wyraża zgodę, aby Miejski Dom Kultury w Kaletach utworzył Sztab, a tym samym podjął współpracę z Fundacją. Zgoda dotyczy zorganizowania i przeprowadzenia publicznej zbiórki pieniężnej, która odbędzie się 13 stycznia 2019 r. do puszek kwestujących wolontariuszy z PSP nr 1 w Kaletach, Publicznego Gimnazjum w Kaletach oraz Zespołu Szkół i Przedszkola w Miotku. Środki zebranie w trakcie 27 finału WOŚP przeznaczone będą na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

sztab WOSP 27 final MDK 1

sztab WOSP 27 final MDK 2