Uwaga uczestnicy zajęć organizowanych przez Miejski Dom Kultury w Kaletach

5W związku z prowadzonymi pracami remontowymi polegającymi na termomodernizacji budynku Miejskiego Domu Kultury w Kaletach i wyłączeniu sal tego budynku z użytku, informujemy, że zajęcia prowadzone przez instruktorów Domu Kultury odbywać się będą w siedzibie Klubu w Drutarni. Poniżej przedstawiamy nowy harmonogram zajęć. Dodatkowo informujemy, że próby Chóru Sonata, treningi sekcji szachistów oraz sekcji skata sportowego odbywać się będą bez zmian.

- Zajęcia wokalne grupa młodsza – poniedziałki godz. 16.00; grupa starsza – 16.30

- Zajęcia taneczne grupy Rock Time – wtorki i czwartki godz. 17.00

- Taniec towarzyszki - środy godz. 17.00

- Mażoretki INEZ grupa młodsza czwartki godz. 17.00; grupa starsza poniedziałki godz. 18.00

- Próby Miejskiej Orkiestry Dętej Miasta Kalety – piątki godz. 18.00

-Taniec nowoczesny grupa młodsza piątki godz. 16.00, grupa starsza godz. 17.00. Zajęcia prowadzić będzie artystka Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk Aliki Pitta.