CERTIFIKAT I MEDAL DLA SZTABU MDK w Kaletach

WOsP 2Marian Lisiecki - dyrektor MDK w Kaletach, a zarazem Szef Sztabu XXV Finału WOŚP w Kaletach otrzymał Certfikat oraz medal dla całego Sztabu Miejskiego Domu Kultury w Kaletach w którym napisano: za niezwykłą przyjaźń i energię (który podpisał Jurek Owsiak)którą od was otrzymaliśmy w czasie Finałów nasze styczniowe granie wspiera Polską medycynę i ratuje zdrowie i życie najmniejszych pacjentów i seniorów.

Dziękujemy za wsparcie, dzięki któremu możemy, w zgodzie z najwyższymi standardami, realizować ogólnonarodowe programy medyczne i edukacyjne. Dziękujemy Drodzy Przyjaciele! PAMIĘTAJCIE, ŻE GRAMY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ! Jako Sztab Miejskiego Domu Kultury w Kaletach jesteśmy dumni za tak zaszczytne wyróżnienie i z serca dziękujemy w imieniu wszystkich którzy wsparli tę ideę w naszej miejscowoci.

Sztab WOŚP nr 374 przy MDK w Kaletach

odznaczenia sztab wosp 2