Sztab 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy MDK Kalety zarejestrowany

fitnesInformujemy, że wniosek o zgodę na utworzenie Sztabu 24 Finału WOŚP przy Miejskim Domu Kultury w Kaletach został rozpatrzony pozytywnie, a odpowiedzialność za działania Sztabu przyjąłem na siebie. Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, oficjalnie poinformował, że wyraża zgodę, aby Miejski Dom Kultury w Kaletach utworzył Sztab, a tym samym podjął współpracę z Fundacją. Zgoda dotyczy zorganizowania i przeprowadzenia publicznej zbiórki pieniężnej, która odbędzie się 10 stycznia 2016 r. do puszek kwestarskich przez wolontariuszy z PSP nr 1 w Kaletach, Publicznego Gimnazjum w Kaletach oraz Zespołu Szkół i Przedszkola w Miotku.

Skład kaletańskiego sztabu WOŚP uzupełniają: Pani Blandyna Kubiak,Pani Justyna Borek, Pani Iwona Nowak - Magiera oraz Pan Piotr Kotarski. W dniu dzisiejszym (30.12.2015 r.) w warszawskiej siedzibie Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wolontariusze z Kalet wraz z Panią Blandyną Kubiak oraz Marian Lisiecki własnoręcznie przygotowali i odebrali identyfikatory wraz z skarbonkami dla 42 wolontariuszy z Kalet, które posłużą do przeprowadzenia kwesty w trakcie 24 finału WOŚP. Środki zbierane podczas przyszłorocznego finału przeznaczone zostaną na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy 10 stycznia do MDK Kalety szczegóły imprezy podamy już niebawem.

Zobacz sztaby WOŚP 2016

Marian Lisiecki Szef Sztabu WOŚP