KONCERTOWO w MDK

42-660 Kalety
ul. Lubliniecka 2

(0-34) 352-73-04
mdkkalety@wp.pl

Strona główna

koncertMDKszlachetnapaczka17Dnia 19 marca w Domu Kultury w Kaletach odbył się prestiżowy koncert dedykowany wolontariuszom i darczyńcom tarnogórskiej Szlachetnej Paczki, na którym wystąpił zespół Mix Solo Quartet. Nietuzinkowy repertuar mający w sobie utwory zarówno z muzyki klasycznej jak i rozrywkowej zaprezentowały solistki zespołu: Marta Bańczyk, Zuzanna Szweda oraz Joanna Kabzińska przy muzyce Doroty Dakszewicz. Niezwykle utalentowane, młode solistki zaskoczyły publiczność, która była oczarowana ich występem. Koncert prowadziła Katarzyna Kowalczyk - liderka Szlachetnej Paczki powiatu tarnogórskiego, która podsumowała działalność naszego rejonu, dziękując obecnym na widowni wolontariuszom i darczyńcom za pomoc i współpracę.
Koncert zakończył się piosenką finałową "Time to say goodbay", a następnie Dyrektor Domu Kultury Marian Lisiecki zaprosił gości na kawę i ciasto. Jesteśmy ogromnie zaszczyceni tym, że tak wspaniały koncert mógł odbyć się w naszym Miejskim Domu Kultury, tym bardziej, że wśród solistek wystąpiła mieszkanka naszego miasta pani Marta Bańczyk, która była również inicjatorką tego koncertu. Niestety po raz kolejny zawiodła publiczność pomimo, że wstęp był bezpłatny. Oprócz występu młodych artystek, publiczność miała okazję zapoznać się z działalnością Szlachetnej Paczki. Pani Katarzyna Kowalczyk przygotowała prezentację medialną przybliżając nam jeszcze bardziej tę cudowną formę niesienia pomocy potrzebującym. Dziękujemy z całego serca zespołowi MIX SOLO QUARTET za wspaniały koncert, Pani Kasi Kowalczyk za prowadzenie i pomoc w przygotowaniu całej imprezy oraz przybyłej publiczności za obecność. Już niebawem bo 6 czerwca br. mieszkańcy naszego miasta oraz przybyli goście będą mieli okazję usłyszeć i zobaczyć MIX SOLO QUARTET podczas otwarcia XVII Dni Kalet.

 

Katarzyna Kowalczyk i Marian Lisiecki